İade Şartları
Buradasınız: Anasayfa / İade Şartları
İade Şartları

Baloğlu Perde Tasarım'dan aldığınız bir ürünü aşağıdaki sebeplerden ötürü iade edebilirsiniz:
Siparişin yanlış gelmesi
Siparişin yanlış verilmesi
Ürünün hatalı/bozuk olması

Ürünüm eksik ya da yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?
Ulaştırılan ürününüzün eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiğinizde lütfen ürünü kullanmayınız ve +90 0 530 025 91 59 no'lu telden mağazamızla irtibat kurunuz.

Satın aldığım ürün olmadığı takdirde değişim yapabilirmiyim?
Sipariş vermiş olduğunuz ürün numarası uygun olmadığında değişim yapabilirsiniz.Değişim yapabilmeniz için ürünlerin kullanılmamış olması gereklidir. Mağazamızın olduğu bölgede mağazamızdan değişim yapabilirsiniz. Mağazamızın bulunmadığı bölgede ise değişim istemiş olduğunuz ürünün içerisine istemiş olduğunuz numarayı belirten bir not ile geri göndermeniz durumunda değişim işlemi yapılacaktır.

Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim?
Ürünlerin iade edilebilmesi için gerekli koşullar vardır. Satın alınan ürünlerin iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması  ve faturasının ibraz edilmesi gereklidir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma haklı tarafımızca saklıdır.

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?
İade başvurunuz en geç 10 gün içerisinde işleme alınır, iade talebiniz kabul edildiğinde bunu takiben 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır. Kargo ücretleri iade edilmemektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın